Aktuálna ponuka

Prehľad kategórií

 

Aktuálne najdostupnejšie

Naša firma berie do úvahy i zložitejšiu finančnú situáciu v niektorých rodinách, ktorých takáto smutná chvíľa zastihla nepripravených. Preto sme pre nich pripravili jeden z našich hlavných produktov v prijateľnej cene.
rakva500px
Po kliknutí na obrázok sa vám zobrazí v max. rozlíšení
Vhodná pre kremáciu i klasické pochovanie do zeme

Rakva ......... Info v kancelárii Pohrebnej služby
Ikebana ...... Info v kancelárii Pohrebnej služby


 
ikebana
Po kliknutí na obrázok sa vám zobrazí v max. rozlíšení


 

 

Exkluzívne schránky

Sú určené pre náročných klientov a vhodné k uloženiu do hrobiek a krýpt. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a za použitia najmodernejšej techniky. Dokonalosťou spracovania zaručujú absolútnu vzduchotesnosť, vodeolnosť. Životnosť týchto výrobkov sa momentálne ešte nedá overiť, to posúdia desiatky generácií po nás, pretože sú konštruované tak, aby pretrvali stáročia. Použitý materiál - zinok, meď a nerezová oceľ.
 
 
klerus-9-platinum

Vstúpte do kompletnej aktuálnej ponuky schránok Exkluzív
 


Kvalitné schránky

Firma Stríž ponúka  produkty overené stabilným miestom na trhu. Ide zväčša o najkvalitnejšiu slovenskú a zahraničnú produkciu. Pri výrobe týchto schránok sú použité prírodné materiály, dub, buk, smrek, topoľ. Dokonalá povrchová úprava vo viacerých variáciách je samozrejmosťou u každého jediného kusu.
 
karsol-100-A-celok
 

Vstúpte do kompletnej aktuálnej ponuky Kvalitných schránok
 


Urnové schránky

Uvedomujeme si vzrastajúci dopyt po kremácii, preto sa snažíme našu ponuku urnových schránok stále rozširovať. Novinkou v ponuke z tohoto sortimentu je čoraz populárnejšia ekologická urna. Okrem tohoto typu ponúkame široký sortiment klasických urnových schránok z materiálov keramika, kov, drevo alebo kombinácia druhov. Vieme vyhovieť i najnáročnejším zákazníkom a urna môže mať tvar fotbalovej lopty, zemegule a pod.
 
urna-530 urna-27Afekete sklo-urma lopta-urma

Vstúpte do kompletnej aktuálnej ponuky Urnových schránok
 


Parte

Disponujeme rôznymi druhovými typmi parte, ktoré sa odlišujú motívom. Ide o smútočné oznámenia pre veriacich, ateistov, týkajúcich sa mladších či starších, o strohé grafické prevedenia i s rôznymi obrázkami v pozadí. Veríme, že si zo širokej ponuky vyberiete.

i_208188i_208206i_208208
 

Vstúpte do kompletnej aktuálnej ponuky Parte
 


Kvetinová výzdoba

Kvetiny zmierňujú žiaľ a dodávajú obradu na dôstojnosti. Ponúkame širokú paletu najrôznejších farebných variácií kytíc, ikebán a vencov. Vieme zabezpečiť zloženie použitého materiálu presne podľa želania zákazníka, môže sa jednať o živé, umelé kvety a aranžmá, alebo o ich kombináciu. Kvetinovú výzdobu na naše obrady dopravujeme na vlastné náklady.

ike1ikebana

Vstúpte do kompletnej aktuálnej ponuky Kvetinová výzdoba
 


Doplnky

Nezabúdame ani na doplnkový tovar, či už k obradom, alebo ku spomienkam a pietnej výzdobe miesta posledného odpočinku. Súčasnou vychytávkou, ktorá je veľmi žiadaná je kondolenčná kniha, ktorá neskôr spolu s fotoknihou tvorí spomienkový set dokumentácie rozlúčky. Ďalej v našej ponuke môžete nájsť rôzne doplnky od malých elektrických večných ohníkov, až po spomienkové predmety umeleckej hodnoty zdobené drahými kovmi.
 
kondolencna-kniha_n   sluzby2_300px

Vstúpte do kompletnej aktuálnej ponuky Doplnky

 
Späť hore