Poďakovania

Prišlo nám poštou

 
Poďakovanie
1.4.2020 Chcel by som za celú našu rodinu poďakovať celej Pohrebnej službe Stríž za zabezpečenie prevozu nášho zosnulého otca a manžela Milana Kokavca z Maroka do Liptovského Mikuláša v marci 2020. Túto neľahkú úlohu zvádli veľmi profesionálne, empaticky a v najrýchlejšom možnom čase. Špeciálne ďakujem pánom Ladislavovi a Kristiánovi Strížovcom za ich prístup a podporu. Veľmi si to vážime a prajeme vám všetko dobré.
Milan Kokavec ml., Mária Kokavcová a Martin Kokavec
 

Poďakovanie
18.3.2020 Ešte raz vďaka za profesionálne zorganizovaný pohreb našej matky Antónie Strmiskovej dňa 18.3.2020 v BA krematóriu. Celá administrácia pohrebu, priebeh a aj jeho finálne vyúčtovanie bolo na výbornej úrovni.

J.Strmiska, syn

 
Poďakovanie
 
podakovanie 09 2018 podakovanie 09 2 2018
 

Poďakovanie
10.3.2017 Úprimne ďakujeme Pohrebnej službe - Stríž, zvlášť pani Strížovej, za realizovanie poslednej rozlúčky s našim milovaným synom -Pavlom Dianom.
Smútiaci rodičia
Dianovci

 

Poďakovanie
23.7.2016 Vážená pani Strížová,
dovoľte mi touto cestou sa Vám poďakovať za Vaše výborné profesionálne služby.
Keď umiera blízky osoba, mnohí z nás sú vďační za každú podporu, ktorá nám pomáha kráčať po ceste straty , smútku a ukončenia jedného životného príbehu. Váš prístup bol obohatený Vaším osobným prístupom, plným empatie a životnej zrelosti, ako aj možnosti osobnej rozlúčky manžela s jeho milovanou mamou deň pred pohrebom. Manžela naplňal smútok že sa nemohol osobne rozlúčiť s mamou, lebo bol mimo SR. Touto rozlúčkou ste mu tento osobný priestor vytvorili. Bola to nádherná chvíľa, kedy neexistuje nič hmotné, ale len city a duše prítomných

Pre Vašu inšpiráciu - moja skúsenosť a ponaučenie
Moja kamarátka mi bola oporou : vdova po onko manželovi, napriek tomu pracuje cez 20 rokov na onkologii a po práci robí ešte hospicovú sestru v domácnosti. Bola moja silná vnútorná opora. Ubezpečovala ma, čo je v poriadku , čo sa deje v poslednom štádiu života, akú veľkú dôveru mám keď ma svokra oslovila, čo znamenajú určité signály Zaskočila ma svojou skúsenosťou, že svojím prístupom k svokre a celkovým mojim postojom dávam svojej dcére pracovný vzorec , keď v tejto situácii budem ja. Uvedomila som si silu vzťahových väzieb medzi členmi rodiny.....až ma zamrazilo, že toto nám uniká v rýchlosti života.Vďaka tomuto spoločnému prístupu empatických žien som mohla prežívať " intimitu rodinných vzťahov v bezpečnom prostredí"

Uvedomila som si, že v SR neexistuje "služba" , ktorá by pomáhala sprevádzať rodinných príslušníkov v tejto ťažkej situácii, dávala im podporu. Aj keď sa tejto téme mnohí vyhýbajú, myslím, že to chce odvahu hovoriť o tom , vtedy sa odokryjú potreby príbuzných. Treba ukázať ľuďom tie pozitívne stránky, ktoré táto situácia môže priniesť.

S úctou Valková
 

Poďakovanie
19.12.2015 Som veľmi rada,že sme využili služby Vašej rodinnej firmy, pri lúčení sa so sestrou H.Ďungelovou.Viac ráz sme pochovávali cez inú organizáciu. U Vás to RODINNÉ bolo veľmi cítiť,to teplo a väčší záujem. Pekné bolo,že priamo Vy ste prišli k záverečnej časti pohrebu.Spolu s Organizérom = výborný team.

 

Poďakovanie
podakovanie Zemanova 980 px Dovoľte mi, aby som sa Vám srdečne a úprimne poďakovala za veľmi profesionálny a dôstojný pohreb môjho zosnulého manžela Bohuslav Zemana, ktorý ste zorganizovali 4. júla 2018 vo Vajnoroch.

Veľmi si vážim Váš prístup, ochotu, profesionalitu a úroveň, s ktorou Vaša pohrebná služba Ladislav Stríž pristupovala pri poslednej rozlúčke s mojim zosnulým manželom.

Ešte raz srdečne ďakujem a prajeme veľa pekných dní.

Daniela Zemanová
 

V Biskupických novinách - September 2014


Poďakovanie
podakovanie dobos„V živote nemožno byť vždy hrdinom, ale za každých okolností možno zostať človekom!“

Ďakujeme všetkým priateľom, susedom, známym z domova i zo zahraničia, ktorí sa prišli 31. júla 2014 rozlúčiť s naším drahým zosnulým, spisovateľom a politikom, manželom, otcom a dedkom Lászlom Dobosom na cintorín v Podunajských Biskupiciach. Ďakujeme za slová útechy, ktoré ste vyjadrili s položením kvetín na jeho rakvu. Ďakujeme sa službu biskupovi reformovanej cirkvi pánovi Lászlovi Fazekasovi, pánom Lászlovi Koncsolovi a Árpádovi Tőzsérovi za rozlúčku a za účinkovanie zboru Híd zo Šamorína. Naša vďaka patrí aj miestnemu dekanovi Jozefovi Vadkertimu za účasť na rozlúčke a Pohrebníctvu Judity Strížovej za vybavenie a dôstojnú prípravu rozlúčkovej miestnosti. Smútiaca manželka, deti, vnúčatá a ostatná rodina

Poďakovanie
podakovanie horonyova„Medzi prvým vdychom a posledným výdychom je krátky život!“

Krátkym životom, len 43 rokmi obdaril Boh našu drahú zosnulú manželku, mamičku a sestru Martu Horonyovú, ktorá 29. 7. 2014 podľahla zákernej chorobe. Ďakujeme všetkým, ktorí sa s ňou 1. augusta prišli rozlúčiť na cintorín v Podunajských Biskupiciach, a odprevadili ju na poslednej ceste jej pozemského života. Ďakujeme pánovi dekanovi Jozefovi Vadkertimu za slová útechy a za vyslúženie najsvätejšej obety, svätej omše. Ďakujeme za slová súcitu a kvetinové dary, ktoré ste položili na hrob našej drahej zosnulej. Naše poďakovanie patrí aj pohrebníctvu Judity Strížovej za zabezpečenie dôstojného priebehu obradu. Smútiaci manžel a dvaja synovia  
 
 
biskupicke-noviny
 
Po kliknutí na obrázok si môžete otvoriť aktuálnu stranu v Biskupických novinách (pdf)
 
Biskupicke-noviny-09-2016-12
 
Po kliknutí na text si môžete otvoriť aktuálnu stranu v Biskupických novinách (pdf)