Poďakovania

Prišlo nám poštou

 
Poďakovanie
14.7.2022 Pred krátkym časom sme sa lúčili s našou maminkou v Bratislavskom krematóriu a na odporúčanie blízkych ľudí využili služby pohrebnej služby Ladislava Stríža v Bratislave. Drobné zaváhanie pri rozhodovaní vystriedalo pri prvom stretnutí presvedčenie, že sme sa rozhodli správne.

Prístup k smútiacim klientom, poradenstvo pri výbere smútočnej výzdoby, ktorá bola pre pohrebnú službu menej výhodná, starostlivá úprava maminkinho zovňajšku bolo dôvodom, aby sme aj my túto pohrebnú službu odporúčali iným.
Ďakujeme
Smútiace deti
 
 
Poďakovanie
1.4.2020 Chcel by som za celú našu rodinu poďakovať celej Pohrebnej službe Stríž za zabezpečenie prevozu nášho zosnulého otca a manžela Milana Kokavca z Maroka do Liptovského Mikuláša v marci 2020. Túto neľahkú úlohu zvádli veľmi profesionálne, empaticky a v najrýchlejšom možnom čase. Špeciálne ďakujem pánom Ladislavovi a Kristiánovi Strížovcom za ich prístup a podporu. Veľmi si to vážime a prajeme vám všetko dobré.
Milan Kokavec ml., Mária Kokavcová a Martin Kokavec
 

Poďakovanie
18.3.2020 Ešte raz vďaka za profesionálne zorganizovaný pohreb našej matky Antónie Strmiskovej dňa 18.3.2020 v BA krematóriu. Celá administrácia pohrebu, priebeh a aj jeho finálne vyúčtovanie bolo na výbornej úrovni.

J.Strmiska, syn

 
Poďakovanie
 
podakovanie 09 2018 podakovanie 09 2 2018
 

Poďakovanie
10.3.2017 Úprimne ďakujeme Pohrebnej službe - Stríž, zvlášť pani Strížovej, za realizovanie poslednej rozlúčky s našim milovaným synom -Pavlom Dianom.
Smútiaci rodičia
Dianovci

 

Poďakovanie
23.7.2016 Vážená pani Strížová,
dovoľte mi touto cestou sa Vám poďakovať za Vaše výborné profesionálne služby.
Keď umiera blízky osoba, mnohí z nás sú vďační za každú podporu, ktorá nám pomáha kráčať po ceste straty , smútku a ukončenia jedného životného príbehu. Váš prístup bol obohatený Vaším osobným prístupom, plným empatie a životnej zrelosti, ako aj možnosti osobnej rozlúčky manžela s jeho milovanou mamou deň pred pohrebom. Manžela naplňal smútok že sa nemohol osobne rozlúčiť s mamou, lebo bol mimo SR. Touto rozlúčkou ste mu tento osobný priestor vytvorili. Bola to nádherná chvíľa, kedy neexistuje nič hmotné, ale len city a duše prítomných

Pre Vašu inšpiráciu - moja skúsenosť a ponaučenie
Moja kamarátka mi bola oporou : vdova po onko manželovi, napriek tomu pracuje cez 20 rokov na onkologii a po práci robí ešte hospicovú sestru v domácnosti. Bola moja silná vnútorná opora. Ubezpečovala ma, čo je v poriadku , čo sa deje v poslednom štádiu života, akú veľkú dôveru mám keď ma svokra oslovila, čo znamenajú určité signály Zaskočila ma svojou skúsenosťou, že svojím prístupom k svokre a celkovým mojim postojom dávam svojej dcére pracovný vzorec , keď v tejto situácii budem ja. Uvedomila som si silu vzťahových väzieb medzi členmi rodiny.....až ma zamrazilo, že toto nám uniká v rýchlosti života.Vďaka tomuto spoločnému prístupu empatických žien som mohla prežívať " intimitu rodinných vzťahov v bezpečnom prostredí"

Uvedomila som si, že v SR neexistuje "služba" , ktorá by pomáhala sprevádzať rodinných príslušníkov v tejto ťažkej situácii, dávala im podporu. Aj keď sa tejto téme mnohí vyhýbajú, myslím, že to chce odvahu hovoriť o tom , vtedy sa odokryjú potreby príbuzných. Treba ukázať ľuďom tie pozitívne stránky, ktoré táto situácia môže priniesť.

S úctou Valková
 

Poďakovanie
19.12.2015 Som veľmi rada,že sme využili služby Vašej rodinnej firmy, pri lúčení sa so sestrou H.Ďungelovou.Viac ráz sme pochovávali cez inú organizáciu. U Vás to RODINNÉ bolo veľmi cítiť,to teplo a väčší záujem. Pekné bolo,že priamo Vy ste prišli k záverečnej časti pohrebu.Spolu s Organizérom = výborný team.

 

Poďakovanie
podakovanie Zemanova 980 px Dovoľte mi, aby som sa Vám srdečne a úprimne poďakovala za veľmi profesionálny a dôstojný pohreb môjho zosnulého manžela Bohuslav Zemana, ktorý ste zorganizovali 4. júla 2018 vo Vajnoroch.

Veľmi si vážim Váš prístup, ochotu, profesionalitu a úroveň, s ktorou Vaša pohrebná služba Ladislav Stríž pristupovala pri poslednej rozlúčke s mojim zosnulým manželom.

Ešte raz srdečne ďakujem a prajeme veľa pekných dní.

Daniela Zemanová
 

V Biskupických novinách - September 2014


Poďakovanie
podakovanie dobos„V živote nemožno byť vždy hrdinom, ale za každých okolností možno zostať človekom!“

Ďakujeme všetkým priateľom, susedom, známym z domova i zo zahraničia, ktorí sa prišli 31. júla 2014 rozlúčiť s naším drahým zosnulým, spisovateľom a politikom, manželom, otcom a dedkom Lászlom Dobosom na cintorín v Podunajských Biskupiciach. Ďakujeme za slová útechy, ktoré ste vyjadrili s položením kvetín na jeho rakvu. Ďakujeme sa službu biskupovi reformovanej cirkvi pánovi Lászlovi Fazekasovi, pánom Lászlovi Koncsolovi a Árpádovi Tőzsérovi za rozlúčku a za účinkovanie zboru Híd zo Šamorína. Naša vďaka patrí aj miestnemu dekanovi Jozefovi Vadkertimu za účasť na rozlúčke a Pohrebníctvu Judity Strížovej za vybavenie a dôstojnú prípravu rozlúčkovej miestnosti. Smútiaca manželka, deti, vnúčatá a ostatná rodina

Poďakovanie
podakovanie horonyova„Medzi prvým vdychom a posledným výdychom je krátky život!“

Krátkym životom, len 43 rokmi obdaril Boh našu drahú zosnulú manželku, mamičku a sestru Martu Horonyovú, ktorá 29. 7. 2014 podľahla zákernej chorobe. Ďakujeme všetkým, ktorí sa s ňou 1. augusta prišli rozlúčiť na cintorín v Podunajských Biskupiciach, a odprevadili ju na poslednej ceste jej pozemského života. Ďakujeme pánovi dekanovi Jozefovi Vadkertimu za slová útechy a za vyslúženie najsvätejšej obety, svätej omše. Ďakujeme za slová súcitu a kvetinové dary, ktoré ste položili na hrob našej drahej zosnulej. Naše poďakovanie patrí aj pohrebníctvu Judity Strížovej za zabezpečenie dôstojného priebehu obradu. Smútiaci manžel a dvaja synovia  
 
 
biskupicke-noviny
 
Po kliknutí na obrázok si môžete otvoriť aktuálnu stranu v Biskupických novinách (pdf)
 
Biskupicke-noviny-09-2016-12
 
Po kliknutí na text si môžete otvoriť aktuálnu stranu v Biskupických novinách (pdf)