Doplnkový tovar

Rozlúčka, ktorou nič nekončíPo odchode našich drahých nastáva obdobie intenzívneho smútku, ktorý je z psychologického hľadiska prirodzeným javom a podľa odborníkov je potrebné si naň vyhradiť čas. Zapálením sviečky, pohľadom na prítomné predmety ktoré môžu obsahovať napríklad popol sa náš žiaľ zmierňuje. Spomínanie a sprítomňovanie si našich drahých pomáha odstraňovať medzeru, ktorá sa v našom živote objavila po ich odchode. Ponúkame kvalitné a dizajnovo dokonale spracované výrobky do interiéru či do vonkajšieho prostredia.


Po kliknutí na obrázky sa vám zobrazia v max. rozlíšení


kondolencna-kniha_n   Kondolenčná kniha prestala byť výsadou slávnych a známych osobností. Vyjadrenie sústrasti písomnou formou je trvalým odkazom pre smútiacu rodinu a i po rokoch si tak možno pripomenúť priebeh rozlúčky s našim drahým zosnulým.

V poslednom čase je tento doplnok obradu stále viac žiadaný, vhodne dopĺňa zvukový a obrazový záznam, či sa jedná o fotografie alebo video.

Požiadavku na počet listov v knihe je možné upraviť pri objednávke, štandardne obsahuje osem strán.
Kondolenčná kniha    

 
IMG_4235_n   PS013_n
Porcelán   Popol zaliaty v skle

 
pamatecni-sklo-2012-233_n   PS104_n
Popol zaliaty v skle   Popol zaliaty v skle

 
IMG_8581   IMG_8628_n
Oheň do interiéru   Kamenná lampa

 
sluzby2_300px   Medzi doplnky radíme i rozšírené služby spojené s rozlúčkou. Práve jej dôstojnosť podtrhuje i úprava okolia posledného odpočinku a samotnej jamy. Výzdobu zladíme presne podľa požiadaviek klienta, ktorý si môže vybrať zo širokej ponuky materiálov a farieb, druhov a počtu kvetín.
     

Späť hore

 
Kam ďalej    
Kvalitné schránky   Urnové schránky
Parte   Kvetinová výzdoba
Doplnkový tovar   Komplexné služby
Poradenstvo   Kontakt a otváracie hodiny